Gran Canaria - Meloneras

Meloneras - jeden z najnowszych ośrodków turystycznych zlokalizowany w południowej części wyspy nieopodal Maspalomas i odzielone od niego przez pasmo wydm Dunas de Maspalomas. Kurort rozciąga się od latarni morskiej Faro, wzdłuż wybrzeża w kierunku Puerto Rico.
Nadmorska promenada zachęca do spacerowania lub posiłku w jednej z wielu restauracji serwujących dania kuchni z całego świata. Możemy tutaj zatem cieszyć nie tylko doskonałym smakiem, ale również widokiem na Ocean.

Plaża w Meloneras jest zacisznym miejscem, w weekendy często odwiedzanym przez Kanaryjczyków. Bezpośrednio przy plaży znajduje się 18 dołkowe pole golfowe, które jest idealnym miejscem dla miłośników tego sportu.
Wieczory można spędzić w jednej z wielu kawiarni czy barów, w których grana jest muzyka na żywo.
Osoby chcące poczuć trochę adrenaliny powinny wybrać się do tutejszego Kasyna i spróbować swojego szczęścia np. w grę w ruletkę. Miłośnicy zakupów również nie będą zawiedzenie, gdyż w Meloneras znajduje się duże centrum handlowe, w którym znajdziemy ekskluzywne sklepy.

Nadmorska miejscowość stale się rozwija. Powstają nowe, luksusowe hotele 5*, które zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów.